Interpretacja Orzecznictwa
Zdolność do identyfikacji zamaskowanych przepisów w treści uzasadnień sądowych.
Legal Basis
12%
Exact Match
6%
Rouge N
0.15
Rouge N Tfidf
0.12
Rouge W
0.16
Egzaminy Zawodowe
Wyniki na egzaminach wstępnych na aplikacje prawnicze.
Answer
73%
Legal Basis
39%
Exact Match
23%
Rouge N
0.67
Rouge N Tfidf
0.68
Rouge W
0.66
Wyniki wg typu egzaminu i roku
| Typ Egzaminu | Rok | Answer | Legal Basis | Exact Match | Rouge N | Rouge N Tfidf | Rouge W |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| adwokacki_radcowy | 2016 | 66% | 31% | 14% | 0.61 | 0.63 | 0.60 |
| adwokacki_radcowy | 2017 | 70% | 37% | 15% | 0.60 | 0.61 | 0.60 |
| adwokacki_radcowy | 2018 | 75% | 36% | 13% | 0.65 | 0.67 | 0.64 |
| adwokacki_radcowy | 2019 | 67% | 39% | 25% | 0.67 | 0.67 | 0.67 |
| adwokacki_radcowy | 2020 | 65% | 32% | 25% | 0.63 | 0.66 | 0.63 |
| adwokacki_radcowy | 2021 | 79% | 36% | 38% | 0.74 | 0.75 | 0.73 |
| adwokacki_radcowy | 2022 | 69% | 32% | 24% | 0.69 | 0.71 | 0.67 |
| adwokacki_radcowy | 2023 | 74% | 26% | 22% | 0.62 | 0.63 | 0.62 |
| adwokacki_radcowy | 2024 | 82% | 59% | 29% | 0.72 | 0.74 | 0.71 |
| adwokacki_radcowy | 2025 | 78% | 51% | 18% | 0.65 | 0.66 | 0.64 |
| komorniczy | 2016 | 70% | 26% | 30% | 0.70 | 0.74 | 0.71 |
| komorniczy | 2017 | 68% | 30% | 32% | 0.70 | 0.74 | 0.71 |
| komorniczy | 2018 | 79% | 36% | 13% | 0.64 | 0.65 | 0.64 |
| komorniczy | 2019 | 69% | 45% | 21% | 0.63 | 0.66 | 0.63 |
| komorniczy | 2020 | 75% | 45% | 30% | 0.63 | 0.66 | 0.63 |
| komorniczy | 2021 | 74% | 51% | 22% | 0.69 | 0.69 | 0.67 |
| komorniczy | 2022 | 82% | 35% | 28% | 0.71 | 0.74 | 0.70 |
| komorniczy | 2023 | 81% | 44% | 43% | 0.73 | 0.77 | 0.74 |
| komorniczy | 2024 | 74% | 34% | 34% | 0.71 | 0.73 | 0.71 |
| komorniczy | 2025 | 77% | 43% | 32% | 0.69 | 0.71 | 0.69 |
| notarialny | 2016 | 72% | 45% | 23% | 0.67 | 0.67 | 0.65 |
| notarialny | 2017 | 73% | 52% | 20% | 0.67 | 0.66 | 0.66 |
| notarialny | 2018 | 60% | 40% | 11% | 0.66 | 0.68 | 0.64 |
| notarialny | 2019 | 77% | 28% | 16% | 0.68 | 0.69 | 0.65 |
| notarialny | 2020 | 67% | 35% | 15% | 0.62 | 0.65 | 0.61 |
| notarialny | 2021 | 88% | 43% | 18% | 0.67 | 0.67 | 0.67 |
| notarialny | 2022 | 75% | 51% | 16% | 0.64 | 0.62 | 0.64 |
| notarialny | 2023 | 70% | 28% | 18% | 0.61 | 0.63 | 0.62 |
| notarialny | 2024 | 78% | 39% | 18% | 0.67 | 0.67 | 0.66 |
| notarialny | 2025 | 66% | 42% | 22% | 0.67 | 0.67 | 0.67 |