Interpretacja Orzecznictwa
Zdolność do identyfikacji zamaskowanych przepisów w treści uzasadnień sądowych.
Legal Basis
39%
Exact Match
2%
Rouge N
0.22
Rouge N Tfidf
0.18
Rouge W
0.23
Egzaminy Zawodowe
Wyniki na egzaminach wstępnych na aplikacje prawnicze.
Answer
84%
Legal Basis
21%
Exact Match
27%
Rouge N
0.70
Rouge N Tfidf
0.70
Rouge W
0.69
Wyniki wg typu egzaminu i roku
| Typ Egzaminu | Rok | Answer | Legal Basis | Exact Match | Rouge N | Rouge N Tfidf | Rouge W |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| adwokacki_radcowy | 2016 | 81% | 21% | 17% | 0.65 | 0.64 | 0.63 |
| adwokacki_radcowy | 2017 | 80% | 21% | 16% | 0.63 | 0.61 | 0.62 |
| adwokacki_radcowy | 2018 | 85% | 21% | 21% | 0.69 | 0.70 | 0.68 |
| adwokacki_radcowy | 2019 | 85% | 30% | 25% | 0.68 | 0.69 | 0.69 |
| adwokacki_radcowy | 2020 | 80% | 17% | 29% | 0.69 | 0.72 | 0.68 |
| adwokacki_radcowy | 2021 | 88% | 8% | 45% | 0.80 | 0.80 | 0.79 |
| adwokacki_radcowy | 2022 | 76% | 22% | 24% | 0.70 | 0.69 | 0.68 |
| adwokacki_radcowy | 2023 | 83% | 20% | 19% | 0.66 | 0.66 | 0.65 |
| adwokacki_radcowy | 2024 | 86% | 26% | 28% | 0.71 | 0.72 | 0.70 |
| adwokacki_radcowy | 2025 | 84% | 31% | 30% | 0.72 | 0.70 | 0.71 |
| komorniczy | 2016 | 88% | 4% | 30% | 0.74 | 0.78 | 0.74 |
| komorniczy | 2017 | 84% | 12% | 30% | 0.71 | 0.74 | 0.71 |
| komorniczy | 2018 | 84% | 20% | 33% | 0.75 | 0.74 | 0.73 |
| komorniczy | 2019 | 83% | 28% | 25% | 0.67 | 0.68 | 0.67 |
| komorniczy | 2020 | 79% | 29% | 36% | 0.66 | 0.66 | 0.66 |
| komorniczy | 2021 | 86% | 18% | 28% | 0.68 | 0.68 | 0.67 |
| komorniczy | 2022 | 90% | 11% | 21% | 0.69 | 0.71 | 0.67 |
| komorniczy | 2023 | 93% | 39% | 51% | 0.82 | 0.85 | 0.81 |
| komorniczy | 2024 | 82% | 21% | 40% | 0.72 | 0.74 | 0.72 |
| komorniczy | 2025 | 83% | 26% | 34% | 0.74 | 0.76 | 0.73 |
| notarialny | 2016 | 83% | 23% | 28% | 0.68 | 0.68 | 0.67 |
| notarialny | 2017 | 82% | 27% | 21% | 0.66 | 0.63 | 0.65 |
| notarialny | 2018 | 82% | 18% | 27% | 0.69 | 0.69 | 0.68 |
| notarialny | 2019 | 84% | 21% | 23% | 0.70 | 0.72 | 0.68 |
| notarialny | 2020 | 73% | 13% | 18% | 0.63 | 0.65 | 0.63 |
| notarialny | 2021 | 89% | 20% | 21% | 0.70 | 0.68 | 0.68 |
| notarialny | 2022 | 81% | 32% | 25% | 0.69 | 0.68 | 0.69 |
| notarialny | 2023 | 89% | 16% | 23% | 0.68 | 0.70 | 0.67 |
| notarialny | 2024 | 85% | 15% | 21% | 0.65 | 0.64 | 0.64 |
| notarialny | 2025 | 83% | 23% | 20% | 0.68 | 0.68 | 0.68 |